Продукція > KEMET > F411JH102F100Q
F411JH102F100Q
F411JH102F100Q Kemet
kemf3036pfr.pdf
Виробник: Kemet
Cap Film 0.001uF 100V PP 1%( 7.2 X 4.5 X 6mm) Radial 5mm 100°C Ammo
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук