Продукція > KEMET > F429BD104K630C
F429BD104K630C
F429BD104K630C Kemet
kem_f3031_phe429.pdf
Виробник: Kemet
Cap Film 0.1uF 630V PP 10% (18 X 5.5 X 10.5mm) Radial 15mm 110°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук