Продукція > KEMET > F461AG103J630L
F461AG103J630L
F461AG103J630L KEMET
KEM_F3028_F461_464.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 630V 0.01uF 5% LS=10mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук