Продукція > KEMET > F461AG103J630R
F461AG103J630R
F461AG103J630R KEMET
KEM_F3028_F461_464.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 630V 0.01uF 5% LS=10mm
Написати відгук