Продукція > KEMET > F461AG104J250L
F461AG104J250L
F461AG104J250L KEMET
KEM_F3028_F461_464-1103031.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 250V 0.1uF 5% LS=10mm
Написати відгук