Продукція > KEMET > F461AG104J250R
F461AG104J250R
F461AG104J250R KEMET
KEM_F3028_F461-464-1103031.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 250V 0.1uF 5% LS=10mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук