Продукція > KEMET > F461AG124J160R
F461AG124J160R KEMET
F461AG124J160R
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM POLYPROP RAD
Packaging: Tape & Box (TB)
Написати відгук
Description: CAP FILM POLYPROP RAD, Packaging: Tape & Box (TB).
Інші пропозиції F461AG124J160R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F461AG124J160R F461AG124J160R Виробник : KEMET KEM_F3028_F461_464-3316386.pdf Film Capacitors 160V 0.12uF 5% LS=10mm