Продукція > KEMET > F461AK104K400A
F461AK104K400A
F461AK104K400A KEMET
KEM_F3028_F461_464-3316386.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 400V 0.1uF 10% LS=10mm
Написати відгук