Продукція > KEMET > F461AK124K250L
F461AK124K250L
F461AK124K250L KEMET
KEM_F3028_F461_464-3316386.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 250V 0.12uF 10% LS=10mm
Написати відгук