Продукція > KEMET > F461AK154J250A
F461AK154J250A
F461AK154J250A KEMET
KEM_F3028_F461_464-1103031.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 250V 0.15uF 5% LS=10mm
Написати відгук