Продукція > KEMET > F461AP334K160A
F461AP334K160A
F461AP334K160A KEMET
KEM_F3028_F461_464.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 160V 0.33uF 10% LS=10mm
Написати відгук