Продукція > KEMET > F461AP474K160R
F461AP474K160R
F461AP474K160R KEMET
KEM_F3028_F461_464-3316386.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 160V 0.47uF 10% LS=10mm
Написати відгук