Продукція > KEMET > F461FB564J400Z
F461FB564J400Z
F461FB564J400Z KEMET
KEM_F3028_F461_464-3316386.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 400V 0.56uF 5% LS=27.5mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук