Продукція > KEMET > F461FC125K400Z
F461FC125K400Z
F461FC125K400Z KEMET
KEM_F3028_F461_464-3316386.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 400V 1.2uF 10% LS=27.5mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук