Продукція > KEMET > F461RD156J250Z
F461RD156J250Z
F461RD156J250Z KEMET
KEM_F3028_F461_464.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 250V 15uF 5% LS=37.5mm
Написати відгук