Продукція > KEMET > F462RF564J1L2Z
F462RF564J1L2Z
F462RF564J1L2Z KEMET
KEM_F3028_F461_464-1103031.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 1250V 0.56uF 5% LS=37.5mm
Написати відгук