Продукція > AMPHENOL AORORA > F5191A7A111008E200
F5191A7A111008E200 Amphenol Aorora
Виробник: Amphenol Aorora
FFC & FPC Connectors Flex Connector, 1.00mm Pitch, Height 3.00mm, Right angle, NON-ZIF, Bottom contact, 8 position
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук