Продукція > AMPHENOL AORORA > F52L1A7A111010B100
F52L1A7A111010B100
F52L1A7A111010B100 Amphenol Aorora
Виробник: Amphenol Aorora
FFC & FPC Connectors Flex Connector, 1.00mm Pitch, Height 5.04mm, Vertical, NON-ZIF, 10 position, with Mylar
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук