Продукція > AMPHENOL AORORA > F52L1A7H111008B100
F52L1A7H111008B100 Amphenol Aorora
Виробник: Amphenol Aorora
FFC & FPC Connectors Flex Connector, 1.00mm Pitch, Height 5.04mm, Vertical, NON-ZIF, 8 position, with Mylar
Написати відгук