Продукція > KEMET > F601AG154K250K
F601AG154K250K
F601AG154K250K KEMET
F3294_MMK-3316041.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 150nF +/- 10% 160 VAC 250 VDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук