Продукція > KEMET > F601AG223K630K
F601AG223K630K
F601AG223K630K KEMET
F3294_MMK-1101858.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 22nF 10% 220 VAC 630 VDC
Написати відгук