Продукція > KEMET > F601AG473J250L
F601AG473J250L
F601AG473J250L KEMET
F3294_MMK-1101858.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 47nF 5% 160 VAC 250 VDC
Написати відгук