Продукція > KEMET > F601BD104K400L
F601BD104K400L
F601BD104K400L KEMET
F3294_MMK-3316041.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 100nF +/- 10% 200 VAC 400 VDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук