Продукція > KEMET > F601BD473K630L
F601BD473K630L
F601BD473K630L KEMET
F3294_MMK-3316041.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 47nF 10% 220 VAC 630 VDC
Написати відгук