Продукція > KEMET > F601BQ474K400L
F601BQ474K400L
F601BQ474K400L KEMET
F3294_MMK-3316041.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 470nF +/- 10% 200 VAC 400 VDC
Написати відгук