Продукція > KEMET > F601KE103K250L
F601KE103K250L
F601KE103K250L KEMET
F3294_MMK-1101858.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 10nF 10% 160 VAC 250 VDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук