Продукція > KEMET > F601KE222J400C
F601KE222J400C
F601KE222J400C KEMET
F3294_MMK-3316041.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 2.2 nF 5% 200 VAC 400 VDC
Написати відгук