Продукція > KEMET > F601KE222J630L
F601KE222J630L
F601KE222J630L KEMET
F3294_MMK-3316041.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 2.2 nF 5% 220 VAC 630 VDC
Написати відгук