Продукція > KEMET > F601KE472K400L
F601KE472K400L
F601KE472K400L KEMET
F3294_MMK-3316041.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 4.7 nF 10% 200 VAC 400 VDC
Написати відгук