Продукція > KEMET > F601KG682J630L
F601KG682J630L
F601KG682J630L KEMET
F3294_MMK-3316041.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 6.8 nF 10% 220 VAC 630 VDC
Написати відгук