F6025L24B-FHR
F6025L24B-FHR Mechatronics Fan Group
F6025-H.pdf
Виробник: Mechatronics Fan Group
Description: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3000 RPM
Air Flow: 14.0 CFM (0.392m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.139 lb (63.05 g)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 25.0dB(A)
Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa)
на замовлення 79 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3000 RPM, Air Flow: 14.0 CFM (0.392m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.139 lb (63.05 g), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 25.0dB(A), Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa).