F6025X12B-RSR
F6025X12B-RSR Mechatronics Fan Group
F6025-S.pdf
Виробник: Mechatronics Fan Group
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart, Locked Rotor Protection
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5200 RPM
Air Flow: 27.0 CFM (0.756m³/min)
Width: 25.00mm
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 41.0dB(A)
Static Pressure: 0.280 in H2O (69.7 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 123 шт:
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Locked Rotor Protection, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5200 RPM, Air Flow: 27.0 CFM (0.756m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.139 lb (63.05 g), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 41.0dB(A), Static Pressure: 0.280 in H2O (69.7 Pa), Part Status: Active.