F6025X12B1-RHR
F6025X12B1-RHR Mechatronics Fan Group
F6025-H.pdf
Виробник: Mechatronics Fan Group
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Speed Sensor (Tach), Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5800 RPM
Air Flow: 28.0 CFM (0.784m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.139 lb (63.05 g)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 42.0dB(A)
Static Pressure: 0.370 in H2O (92.2 Pa)
на замовлення 165 шт:
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Speed Sensor (Tach), Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5800 RPM, Air Flow: 28.0 CFM (0.784m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.139 lb (63.05 g), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 42.0dB(A), Static Pressure: 0.370 in H2O (92.2 Pa).