F6025X24B-FSR
F6025X24B-FSR Mechatronics Fan Group
F6025-S.pdf
Виробник: Mechatronics Fan Group
Description: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart, Locked Rotor Protection
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5200 RPM
Air Flow: 27.0 CFM (0.756m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.139 lb (63.05 g)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 41.0dB(A)
Static Pressure: 0.280 in H2O (69.7 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 363 шт:
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Locked Rotor Protection, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5200 RPM, Air Flow: 27.0 CFM (0.756m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.139 lb (63.05 g), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 41.0dB(A), Static Pressure: 0.280 in H2O (69.7 Pa), Part Status: Active.