Продукція > KEMET > F611AG122K1K0L
F611AG122K1K0L
F611AG122K1K0L KEMET
KEM_F3065_F611_F612-1103659.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 1000V 1200pF 10% LS=10mm
Написати відгук