Продукція > KEMET > F611AG122M1K0R
F611AG122M1K0R
F611AG122M1K0R KEMET
KEM_F3065_F611_F612-1103659.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 1000V 1200pF 20% LS=10mm
Написати відгук