Продукція > KEMET > F611BB153K1K0A
F611BB153K1K0A
F611BB153K1K0A KEMET
KEM_F3065_F611_F612-1103659.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 1000V 0.015uF 10% LS=15mm
Написати відгук