F6212AVGI8
F6212AVGI8 Renesas Electronics Corporation
f6212-short-form-datasheet?r=1164881
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: F6212 KA RECEIVE DUAL-BEAM BEAMF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 165-VFBGA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 17.7GHz ~ 21.2GHz
Data Interface: SPI
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 2.1V ~ 2.5V
Applications: General Purpose
Antenna Connector: Not Included
Supplier Device Package: 165-FCBGA (7.6x7.6)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: F6212 KA RECEIVE DUAL-BEAM BEAMF, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 165-VFBGA, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 17.7GHz ~ 21.2GHz, Data Interface: SPI, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 2.1V ~ 2.5V, Applications: General Purpose, Antenna Connector: Not Included, Supplier Device Package: 165-FCBGA (7.6x7.6).