F681K43Y5RR6TK7R
F681K43Y5RR6TK7R Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
fseries.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 680PF 3KV Y5R RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5R
Size / Dimension: 0.433" Dia (11.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -30°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 680 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 680PF 3KV Y5R RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5R, Size / Dimension: 0.433" Dia (11.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -30°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 680 pF.