Продукція > KEMET > F720DM224K300C
F720DM224K300C
F720DM224K300C KEMET
KEM_F3010_PHE820E_X2_300.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 0.15 uF +/- 10% 300 VAC 760 VDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук