F721C336KRC AVX Corporation
f72-f75.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 33UF 16V 10% 2824
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF 16V 10% 2824, 7.2x6x1.2mm.
Інші пропозиції F721C336KRC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F721C336KRC F721C336KRC Виробник : AVX f72-f75-776544.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF 16V 10% 2824, 7.2x6x1.2mm