Продукція > KYOCERA AVX > F721C337KMCAQ2
F721C337KMCAQ2 KYOCERA AVX
F72-F75.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CONFORMAL LARGE
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2824 (7260 Metric)
Size / Dimension: 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: M
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 16 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONFORMAL LARGE, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2824 (7260 Metric), Size / Dimension: 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: M, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Інші пропозиції F721C337KMCAQ2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F721C337KMCAQ2 F721C337KMCAQ2 Виробник : KYOCERA AVX F72_F75-3162594.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 330uF 16V 10% 2824 7 .2x6x2mm