F750J108KRC
F750J108KRC KYOCERA AVX
F72-F75.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 1000UF 10% 6.3V 2824
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2824 (7260 Metric)
Size / Dimension: 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 120mOhm
Manufacturer Size Code: R
Height - Seated (Max): 0.150" (3.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 1000UF 10% 6.3V 2824, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2824 (7260 Metric), Size / Dimension: 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 120mOhm, Manufacturer Size Code: R, Height - Seated (Max): 0.150" (3.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Інші пропозиції F750J108KRC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F750J108KRC F750J108KRC Виробник : KYOCERA AVX F72_F75-3162594.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 1000uF 6.3V 10% 2824 7.2x6x1.2mm