Продукція > KEMET > F840AL104M275A
F840AL104M275A
F840AL104M275A Kemet
f3294_phe840m.pdf
Виробник: Kemet
Cap Film Suppression X2 0.1uF 760VDC/275VAC PP 20% (13 X 9.5 X 7.5mm) Radial 10mm 105°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук