Продукція > KEMET > F840BD473M300L
F840BD473M300L
F840BD473M300L KEMET
F3294_PHE840E.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 47 nF 300 VAC 760 VDC 20%V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук