Продукція > KEMET > F861AK823K310L
F861AK823K310L
F861AK823K310L KEMET
KEM_F3001_F861_X2_310-1102300.pdf
Виробник: KEMET
Safety Capacitors 630V 0.082uF 10% LS=10mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук