Продукція > KEMET > F861AK823M310R
F861AK823M310R
F861AK823M310R KEMET
KEM_F3001_F861_X2_310-1102300.pdf
Виробник: KEMET
Safety Capacitors 630V 0.082uF 20% LS=10mm
Написати відгук