Продукція > KEMET > F861AL104J310C
F861AL104J310C
F861AL104J310C KEMET
KEM_F3001_F861_X2_310.pdf
Виробник: KEMET
Description: .100UF 310V
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 310V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm)
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.374" W (13.00mm x 9.50mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: .100UF 310V, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 310V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm), Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.374" W (13.00mm x 9.50mm).