Продукція > KEMET > F861AL124M310L
F861AL124M310L
F861AL124M310L KEMET
F861AL124M310L
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM POLYPROP RAD X2
Packaging: Tape & Box (TB)
Написати відгук
Description: CAP FILM POLYPROP RAD X2, Packaging: Tape & Box (TB).
Інші пропозиції F861AL124M310L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F861AL124M310L F861AL124M310L Виробник : KEMET KEM_F3001_F861_X2_310-3316553.pdf Safety Capacitors 630V 0.12uF 20% LS=10mm