Продукція > KEMET > F861AL223K310A
F861AL223K310A
F861AL223K310A KEMET
KEM_F3001_F861_X2_310-3316553.pdf
Виробник: KEMET
Safety Capacitors 630V 0.022uF 10% LS=10mm
Написати відгук